Rekrutacja na I edycję projektu stażowego PO WER „KIERUNEK PRACA II…”

Zapraszamy do rekrutacji na projekt stażowy PO WER „KIERUNEK PRACA II: wysokiej jakości program stażowy dla studentów kierunku Gospodarka Przestrzenna UAM”nr POWR.03.01.00-00-S173/17 studentów stacjonarnych Gospodarki Przestrzennej:

• III roku studiów licencjackich i inżynierskich
  • II roku studiów magisterskich 3-sem. i 4 sem.

Rekrutacja potrwa od 01.12.2017 godz. 12:00 do 08.12.2017 godz. 12:00.

Prosimy o przesłanie wypełnionych, podpisanych i zeskanowanych: Formularza rekrutacyjnego dla kandydata do projektu oraz Zgody na przetwarzanie danych osobowych w projekcie (dokumenty dostępne w zakładce „Do pobrania”), a także CV i listu motywacyjnego koordynatorowi ds. staży dr Emilii Bogackiej na adres ebogacka@amu.edu.pl. Pliki w wersji elektronicznej proszę zapisać w formacie .pdf oraz nazwać swoim nazwiskiem i rodzajem pliku (bez używania znaków diakrytycznych), czyli Nazwisko_formularz.pdf, Nazwisko_zgoda.pdf, Nazwisko_CV.pdf i Nazwisko_list.pdf.

Prosimy również o dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do Biura Projektu (p. 104, w godz. 10:00-16:00) do mgr inż. Moniki Wieczorek.

Dokumenty w wersji elektronicznej i papierowej należy dostarczyć w czasie trwania rekrutacji. W przypadku równej liczby punktów w rekrutacji decydować będzie kolejność zgłoszeń (wersji elektronicznej dokumentów).

Wyniki rekrutacji ukażą się na stronie internetowej projektu dnia 15.12.2017 r.